úterý 10. prosince 2013

ARMAID 500 příspěvek!

Ahoj,
nějakým nedopatření jsem zjistil, že píšu přesně pětistý příspěvek na blog. Díky za čtenářkou přízeň, vážím si jí a svým způsobem mě to dále motivuje sdílet své s vámi. Díkec

Jak říká Tufi: "Koho nebolí lokty, málo shybuje. Kdo málo shybuje, není silný v lezení."
Je to smutná pravda, bolavé lokty už trápily mnohé mé kamarády, kromě nepřijatelného tipu na  absenci lezení se většinou z řad odborníků nabízí několik rad jak na to:

 • Protahovat flexory prstů a bicepsový úpon, i v transverzální rovině.
 • Posilovat pozvolna popouštěním závaží na tyči v kladivovém úchopu do pozice dlaní vzhůru, nebo si porůznu hrát s expandérem.
 • Rozmasírovávat ztvrdlé šlachové pouzdro.
 • Baštit hodně naštěpené sulfáty. (Někdo dává přednost kloubní výživě pro dostihové koně :)) 
 • Obstřikovat, mazat, obkládat....
Někdy se nutná masáž kvůli zmírnění bolesti kombinuje s akupunkturou, ale je tu i Armaid.
Tento zlepšovák jsem na vlastní kůži nezkoušel, nicméně není důvod proč bych této vychytávce nevěřil. Před tréninková masáž na prokrvení svalstva, po tréninková na zmírnění svalového tonusu, odplavení usazených metabolitů a urychlení regenerace se používá v mnoha sportech už řadu let.
Když tomu přičtete hloubkovou masáž trigger pointů, která se například úspěšně využívá ve zvýšení pohyblivosti ramene masáží lacrosovým míčkem - to je ovšem taky bomba!


Že neznáte? Nevadí, nějaký příspěvek do budoucnu určitě přidám. Pojďme se ale vrátit k Armaidu.
Tento bizardní plastový kamarád vypadá jako kříženec hlavolamu a sexuální pomůcky, mno hodně zajímavé sexuální pomůcky. Taková plastová harfička, ale to koneckonců vidíte na obrázku :)

Opřete si ji na koleno a stiskem volné paže a volbou masážních válečků si vnitřní a vnější stranu předloktí, oranžový míček slouží jako hloubková masáž vnitřní strany loktů (asi to musí čertovsky bolet), ale věřím tomu, že je to velice účinné. Další promo nechám na youtube odkazu níže.

Já už mám svůj objednaný, tak případně zapůjčím na vyzkoušení, čauvec a mastné a kyselé!!!
Čaj

3 komentáře:

 1. Pokud je člověk dostatečně líný, koupí si Armaid.
  Pokud je člověk dostatečně zručný, namasíruje si předloktí sám.

  OdpovědětVymazat
 2. ahoj, mate jiz armaid, jake mate zkusenosti?, diky ondrej.priecko@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. My s manželem pravidelně sportujeme, takže je u nás potřeba i kvalitní kloubní výživa pro sportovce . Skoro každý den běháme přes 10 km, nebo jedeme přes 20 km na kole, takže kolena mají opravdu velký zápřah. Bojím se, že bez kvalitní výživy bychom byli za pár let sportovně odepsaní.

  OdpovědětVymazat